Žaidimų kėdė

 • Žaidimų kėdė

  Žaidimų, biuro kėdė

 • Pristaymas per 7 d.d.

   

  BUCKET ŽAIDIMŲ KĖDĖ

  ➡️ Pasinerkite į žaidimų pasaulį su mūsų žaidimų kėde. Tai daugiau nei tik kėdė – tai komforto zona tikram žaidėjui. Mūsų žaidimų kėdė buvo sukurta atsižvelgiant į jūsų patogumą ir visišką kontrolę kiekvienos žaidimo sesijos metu.

  ➡️ Įsivaizduokite, kad įeinate į savo kambarį, pasiruošę kitam nuostabiam nuotykiui. Sėdi mūsų pasukamoje kėdėje ir jautiesi pasiruošęs viskam, ką žaidimas gali sužavėti. Dėl jo pakreipimo reguliavimo galite reguliuoti padėtį pagal savo pageidavimus, užtikrindami optimalų palaikymą per ilgas žaidimo valandas.

  ➡️ Tačiau tuo privalumai nesibaigia! Mūsų žaidimų kėdė yra tikras ergonomikos šedevras. Jame yra dvi pagalvės – viena po galva, suteikianti atramą kaklui ir galvai intensyvių užsiėmimų metu, kita – po juosmeniu, apsauganti nugarą nuo nuovargio ir įtampos.

   

  PRODUKTO APRAŠYMAS:

  ✔️ Bendri matmenys:

       Aukštis: 118-128 cm
       Plotis: 50 cm
       Gylis 52 cm

  ✔️Sėdynės matmenys:

       Aukštis: 40-52 cm
       Plotis: 50 cm
       Gylis: 52 cm

  ✔️ Atlošo išmatavimai:

       Aukštis: 81 cm
       Plotis: 51 cm

  ✔️ Spalva:

       Juoda ir Balta

  ✔️ Medžiaga:

       Eko oda

  ✔️ Atlaiko svorį:

       iki 140 kg

  ✔️ Komplekte:

       Pilna žaidimų kėdė
       Galvos pagalvė
       Juosmens pagalvė

  ERGONOMIKOS KAUŠO FORMA

  ✔️ Mūsų žaidimų kėdė išsiskiria ne tik patogumu ir funkcionalumu, bet ir novatoriška  konstrukcija, kuri suteikia vartotojui papildomo komforto ir atramos. Ši unikali atlošo forma, kuri supa vartotoją iš šonų ir nugaros, suteikia apsaugos ir saugumo jausmą ilgų žaidimų seansų metu.

  ✔️ Dėl kėdės dizaino vartotojas gali jaustis taip, lyg būtų paniręs į veiksmo vidurį, o tai suteikia papildomo intensyvumo ir įtraukimo žaidžiant. Be to, šios formos atlošas puikiai palaiko stuburą ir optimaliai palaiko nugarą, pašalindamas diskomfortą ir nuovargį net ilgiausių užsiėmimų metu.

  ✔️ Žaidimų kėdės ne tik pagerina ergonomiką ir komfortą, bet ir suteikia estetinės išraiškos, suteikdamas kėdei dinamišką ir šiuolaikišką išvaizdą. Dėl šio nepaprasto komforto, funkcionalumo ir stiliaus derinio mūsų žaidimų kėdė yra puikus pasirinkimas visiems žaidimų entuziastams, vertinantiems komfortą ir kokybę.

 • Prenumeruok

  Informacija