WIFI termostatas elektra šildomoms grindims

 • WIFI termostatas elektra šildomoms grindims

   WIFI termostatas elektra šildomoms grindims E400i 16A

 • Programuojamas kambario temperatūros valdiklis leidžiantis valdyti elektrinių šildymo prietaisų skleidžiamą temperatūrą naudojantis WiFi bevieliu ryšiu bei išmaniojo telefono programėle.

  Prekės aprašymas

   

  WIFI termostatas elektra šildomoms grindims

  Standartinio dizaino, lengvai ir paprastai valdomas, tačiau turintis daugybę reikalingų funkcijų šių laikų išmaniajam namui WIFI termostatas elektra šildomoms grindims yra puikus pasirinkimas! Termostatas gali būti naudojamos su visomis elektrinėmis grindų šildymo sistemomis: kabeliais, kilimėliais, infraraudonųjų spindulių plėvele. Termostatas yra montuojamas į standartinę montavimo dėžutę.

   

  Valdymas nuotoliniu būdu

  WIFI termostatas elektra šildomoms grindims yra pritaikytas naudoti su Android bei iOS sistemomis. Tereikia į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti programėlę skirtą šilumos valdymui bei termostatą prijungti prie namuose esančio WIFI maršrutizatoriaus. Vos per 2 minutes jau galėsite savo namuose esančią grindų šildymo sistemą valdyti būdami bet kuriame pasaulio krašte!

   

  Kitos svarbios funkcijos

  Termostatas turi savaitės programavimo rėžimą, kuriuo galėsite nusistatyti kiekvienos dienos tikslią temperatūrą skirtingomis valandomis. Atsikėlus ryte, būnant darbe, grįžus į namus ar nakties metu galėsite pasirinkti sau jaukią temperatūrą savo namuose nieko nedarydami. WIFI termostatas elektra šildomoms grindims pagal nustatytą laiką pats reguliuos kambarių temperatūras. Protingas temperatūrų reguliavimas gali sumažinti elektra šildomų grindų sąnaudas.

  Anti-užšalimo funkcija ypač reikalinga, jeigu termostatas yra naudojamas retsykiais naudojamose būstuose. Minėtai funkcijai veikiant bus palaikoma reguliari temperatūra visiškai minimaliomis sąnaudomis.

  Užrakinimas - puiki apsauga, jeigu turite mažų vaikų, kurie mėgsta viską išbandyti. Termostatas gali būti užrakinamas ir atrakinamas naudojant specialią kelią mygtukų kombinaciją.

  Atminties įrašymas - net ir dingus namuose elektrai neprarasite savo nustatyti šilumos palaikymo parametrų.

  Techninis aprašymas
  Įvadas: AC95~255V 50/60Hz
  Maks. apkrova: <3600W arba 16A
  Programavimo rėžimas: Kiekvienos savaitės dienos
  Davikliai: Grindų bei oro temperatūrų
  Temperatūros tikslumas: ± 0.5 ℃
  Grindų daviklio tipas: NTC
  Apsauga nuo patekimo: IP20
  WIFI: IEEE 802.11 b/g/n-2.4GHz
  Garantija: 2 metai

 • Prenumeruok

  Informacija