Vakarėlių lempa

 • Vakarėlių lempa

  DISCO BALL, RGB, LED

 • Pristatymas per 7 d.d.

  KELI EFEKTAI: projektorius šviečia 7 skirtingais spalvų deriniais (raudona, žalia, mėlyna, raudona-žalia, žalia-mėlyna, raudona-mėlyna, raudona-mėlyna-žalia), rodo automatinę apšvietimo programą, kuri suteikia neįprastą efektą tiek ant sienų, tiek ant lubų.

  GARSO JUTIKLIS: rutulyje yra įmontuotas garso jutiklis, todėl šviesos efektai atsiranda, juda, keičiasi ir išnyksta muzikos ritmu. Silpnūs apšvietimo efektai su lėtomis, nostalgiškomis dainomis ir greitu, disko stiliumi su gyvais ritmais

  NUOTOLINIO VALDYMAS: projektoriaus funkcijas galima lengvai valdyti naudojant pridedamą IR nuotolinio valdymo pultą, todėl jums nereikės kiekvieną kartą artintis prie kamuolio, kai norite pakeisti apšvietimo efektą. Tai ypač gerai pasiteisins, kai paduosime kamuolį sunkiai pasiekiamoje vietoje – pvz., ant lubų ar sienos.

  MONTAVIMO GALIMYBĖ: projektorių galima nesunkiai pastatyti pasirinktoje patalpos vietoje. Jis taip pat gali būti montuojamas ant sienos ar lubų, taip pat ant bėgelio ir trikojo – kad ir kur būtų pastatytas, puikiai atliks savo vaidmenį. Jo apšvietimo efektas yra nuostabus ir kiekvienam vakarėliui įgaus „kažką“, kas paskatins linksmintis net ir didžiausius niūrius.

  Specifikacija:

  Galia: 3x1W

   maitinimas: 220-240V

  Apšvietimo spalvos: RGB

  Kamuolio matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 9,5 / 7 / 14cm

    Kabelio ilgis: apie 100 cm

  Rinkinio svoris: apie 190 g

 • Prenumeruok

  Informacija