Testeris ANENG SZ02

 • Testeris ANENG SZ02

  Su srovės matuokliu! Srovės aptikimas per atstumą. Labai tikslus.

 • Universalus SKAITMENINIS MULTIMETRAS Tiksliai matuoja kintamosios srovės / nuolatinės srovės įtampą, kintamosios srovės / nuolatinės srovės srovę, varžą, kondensatorių talpą, talpos įtampą / nulinį laidą, dažnį, diodą ir temperatūrą. Šis omų multimetras yra tikrai naudingas įrankis sprendžiant pramonės ir buities elektros problemas. Tinka buitiniams lizdams, saugikliams, akumuliatoriams (įskaitant transporto priemones), automobilių grandinių trikčių šalinimui, įkrovimo sistemai, automobilių elektronikos testavimui ir kt.
  【TIKSLUMAS TRIKČIŲ ŠALINIMAS】 Šis įtampos testeris yra su 2 AAA tipo baterijomis, lengvai naudojamas, palaiko duomenų saugojimą, išsikrovusios baterijos indikatorių ir tęstinumo garsinį signalą. Apima patogią funkciją, pvz., skystųjų kristalų ekrano apšvietimą ir dvigubą žibintuvėlį, dirbdami nebijote tamsos, todėl lengva naudoti silpnai apšviestose vietose arba naktį.
  【UŽTIKRINA SAUGUMĄ】 Dvigubas keraminis saugiklis apsaugo nuo degimo ir perkrovos. Silikoninis dangtelis gali apsaugoti elektrinius įrankius nuo gedimų ir išvengti elektros smūgių. Visiškai saugus nekontaktinės įtampos bandymas su garso ir šviesos signalizacija. Galite aptikti kintamosios srovės įtampą nenaudodami multimetro bandymo laidų.
  【Patogus ir nešiojamas】 Kišeninis multimetras yra nedidelis, lengvas dizainas, skirtas naudoti viena ranka. Puikus delno dydis, tik šiek tiek mažesnis nei telefonas. Jei stiprintuvo matuoklis neatliekamas, skystųjų kristalų ekranas automatiškai persijungs į užmigdymo būseną. Nesvarbu, ar tai yra greitas „pasidaryk pats“ tęstinumo patikrinimas, ar sudėtinga problema, dėl patvarios konstrukcijos ir nuoseklių rodmenų puikiai tinka tiek ilgas dienas lauke, tiek ir garaže, niekada nesijaudinsite dėl maitinimo problemų.


   Į matuoklio komplektą įeina 1* multimetras, 2* AAA baterija , 1* multimetro bandymo laidas, 1* temperatūros linija, 1* naudojimo vadovas.

 • Prenumeruok

  Informacija