Mechaninis grindų šildymo termostatas

 • Mechaninis grindų šildymo termostatas

  Mechaninis grindų šildymo termostatas su įmontuotu grindų temperatūros davikliu. 16A

 • Mechaninis grindų šildymo termostatas su įmontuotu grindų temperatūros davikliu. Lengvais pasukimais galėsite kontroliuoti patalpos oro temperatūrą. Termostato viršutiniame kairiajame kampe įmontuotas indikatorius parodys šildymo sistemos būseną. Komplektacijoje taip pat yra grindų temperatūros daviklis.
  Prekės aprašymas

  Mechaninis grindų šildymo termostatas, kuris leidžia reguliuoti įvairių tipų elektrinių grindinio šildymo prietaisų skleidžiamą temperatūrą. Šis temperatūros valdiklis yra virštinkinis bei montuojamas standartinėje apvalioje montavimo dėžutėje. Mechaninis grindų šildymo termostatas yra valdomas ratuko pasukimais. Viršutiniame kairiajame kampe įmontuotas LED indikatorius parodys šildymo sistemos aktyvumo būseną.


  Komplektacija

  Mechaninis grindų šildymo termostatas turi savyje įmontuotą oro temperatūros daviklį pagal kurį yra matuojama patalpos oro temperatūrą. Mechaninis termostatas taip pat turi universalų papildomą grindų temperatūros daviklį, kuris yra pastatomas šalia grindų šildymo sistemos: elektrinio grindų šildymo kabelio, elektrinio grindų šildymo tinklelio ar infraraudonųjų spindulių plėvelės. Grindų temperatūros daviklis su šiuo mechaniniu termostatu atlieka tik apsaugomąją funkciją - apsaugo šildymo sistemą nuo perkaitimo.

  Kadangi grindų temperatūros daviklis yra universalus, esant poreikiui pakeisti mechaninį termostatą į išmanesnį programuojamą ar su WIFI, senąjį daviklį galėsite pritaikyti naujojo termostato.


  Montavimo vieta

  Grindinio šildymo valdiklis yra montuojamas standartinėje montavimo dėžutėje. Termostatas neturi būti veikiamas tiesioginių saulės spindulių, negali stovėti šalia langų ar durų, ar ant šaltųjų namo sienų dėl tikslaus veikimo. Minimalus tinkamas montavimo aukštis nuo grindų yra bent 80 cm.

  Techninis aprašymas

   
   
  Įvadas: 220-230V 50/60 Hz
  Maksimali apkrova: <3500 W arba 16A
  Pasirenkama temperatūra: 5-40°C
  Valdiklio veikimo temperatūra: -5 - 50°C
  Jutiklis: Grindų temperatūros ir oro temperatūros
  Jutiklio tipas: NTC
  Apsaugos klasė: IP21
  Garantija: 3 metai
 • Prenumeruok

  Informacija