LED lempa - projektorius

 • LED lempa - projektorius

  USB, LED lempa

 • Pristatymas per 7 d.d.

  Sukurkite unikalią atmosferą savo kambaryje.

  ✅ Išmeskite nuostabią šviesą ant sienos. Apšvieskite sieną besileidžiančios saulės spindesiu, o dinamiškas dizainas padarys nuostabų įspūdį bet kuriame miegamajame, svetainėje ar vakarėlyje.

  ✅ Lempos laikiklis gali būti pasukamas 180 laipsnių kampu, gali skleisti skirtingas šviesas skirtingais kampais, o dydį ir formą galima reguliuoti reguliuojant atstumą nuo sienos.

  ✅ Gaminiams naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, kurių dėka šviestuvas yra patvarus ir gali sukurti jums tobulą atmosferą miegamajame.

  ✅ Labai tinka fono nuotraukoms, šeimos šventei Kalėdoms ar bet kokiai kitai ypatingai progai, ypač kaip dovana..

  ✅ 16 spalvų šviesos. Projekcinė lempa valdoma nuotolinio valdymo pulteliu arba per telefoną atsisiųsta APP, todėl fotografuodami ir filmuodami galėsite nuotoliniu būdu keisti spalvas ir režimus; Galite pasirinkti 16 spalvų: saulėlydžio, raudonos, vaivorykštės, mėlynos, žalios, šiltos, baltos ir pan.; Projekcinis šviestuvas turi 4 stiliaus režimus: mirksi (4 rūšių) reguliuojamas ryškumas; Yra tiek daug pasirinkimų, kad rasite sau patinkantį

  ✅ 180 laipsnių pasukamas projektorius. Projektorius gali pasisukti 180 laipsnių, pasukti 360 laipsnių aplink save, todėl galite jį pasukti bet kokiu kampu, kad reguliuotumėte aureolės dydį ir formą bei sukurtumėte norimą atmosferą fotografuoti nuotraukos, vaizdo įrašai ir kt.

  ✅ 【Romantiška ir vizuali naktinė aplinkos šviesa】 Galite projektuoti saulės spindesį ant sienos / lubų / grindų, kad papuoštumėte savo namus ir sukurtumėte romantišką atmosferą; Šviestuvas padarys jūsų namus jaukesniais, gražesniais, madingesniais;Projekcinė lempa puikiai tinka miegamajam, svetainei, vaikų kambariui, virtuvei, barui, namų vakarėliui; Taip pat galite rodyti  šviesą ant daiktų, kad jie būtų gražesni.

  ✅ 【Kaip naudoti projekcorių】 Įjunkite USB prievadą ir paspauskite jungiklio mygtuką, lemputė užsidegs; Galite keisti atstumą, kad atitinkamai sureguliuotumėte šviesas, kuo toliau, tuo didesnė projekcija; O nuotolinio valdymo pultu galite pakeisti šviesos spalvą, pasirinkti kitą spalvą ir aureolę, kad padarytumėte nuostabias nuotraukas.

 • Prenumeruok

  Informacija