Komplektas oras - oras

 • Komplektas oras - oras

  Nordis Orion Pro 5.2kW

 • NORDIS ORION – tai naujos kartos kondicionierius. „Split“ tipo inverterinis kondicionierius yra skirtas gyvenamųjų pastatų ir privačių namų vėsinimui bei šildymui, tačiau gali būti įrengtas ir biuruose. ORDIS ORION turi instaliuotą „Wi-Fi“ modulį, plazminį jonizatorių, antros kartos „I FEEL“ bei kitas inovatyvias funkcijas, kurios padeda patogiau naudotis kondicionieriumi.

  NØRDIS ORION dirba efektyviai ir tausoja energiją. Jis naudoja 50 proc. mažiau elektros, pasirinkdamas tinkamiausią darbo rėžimą ir prie jo prisitaikydamas efektyviausiu būdu. Tokiu būdu kondicionierius greičiau vėsina ir pats nustato optimaliausią kambario temperatūrą. Be to, šiame kondicionieriuje naudojamas draugiškas gamtai šaldymo agentas R32, o korpusas pagamintas iš ugniai atsparių medžiagų.

  Dulkių ir žiedadulkių filtravimui NORDIS ORION kondicionieriuje įrengti itin tankūs filtrai.
  „I FEEL“ suteikia galimybę išmaniai kontroliuoti temperatūrą ir sukurti malonesnę aplinką.
  Šaltos plazmos oro valytuvas naikina bakterijas, mikrobus ir kitas kenksmingas daleles.
  Greitasis vėsinimas sparčiai paskirsto orą ir per 30 minučių atvėsina kambarį.
  „Auto 3D Air Flow“ technologija leidžia NORDIS ORION geriau paskirstyti pučiamą orą. Oras vienu metu nukreipiamas į kairę, dešinę arba aukštyn, žemyn.
  Specialus oro latakų dizainas leidžia tiekti orą dideliu atstumu, todėl vėsus ar šiltas oras pasiekia ir tolimiausius kambario kampus.
  Aušina nuo -10 iki 50 ℃. Turintieji būstus už miesto taip pat gali naudotis +8 ℃ funkcija, kuri leidžia išlaikyti nuolatinę temperatūrą patalpose.
  Lengvai išardomas, dėl to nesunku prižiūrėti, pakeisti dalis ar valyti.