Kolonėlė su stovu ir mikrofonu

 • Kolonėlė su stovu ir mikrofonu

  Kolonėlė su stovu ir mikrofonu

 • Pristatymas per 7 d.d.

  Naujovė visose mano matytose e. parduotuvėse renkanti 5.0 žvaigždučių įvertinimą ir tik teigiamus komentarus. Suprantama, kad tai nėra garso aparatūra triukšmingai vakaronei su daug žmonių. Bet tai šauni įgarsinimo įranga vesti vakarėlio žaidimus ar sakyti kalbas bei sveikinimus Jūsų asmeninėje šventėje ar darbuotojų kolektyvo vakarėlyje. Puikiai tinka foninei vakarėlio muzikai ar karaoke pasirodymams. Ši įranga taip pat puikus akcentas, kuris nustebins ir pakels Jūsų svečių nuotaiką. Tai nedidelė investicija į gerą viso vakaro nuotaiką.  Net jei vakarėliui įsibėgėjus, šios kolonėlės garsumo ir pritrūks, na bent jau Jūsų ir svečių vaikai turės garantuotą užimtumą. O tai taip pat svarbu ir šaunu :)

  Rinkinys aktyvus, plug & play, yra visi reikalingi priedai, nieko pirkti nereikia. Jį galite įkrauti iš lizdo naudodami standartinį įkroviklį – kaip ir savo išmanųjį telefoną. Rinkinys kompaktiško dydžio, stovas nuimamas, todėl nesunkiai galėsite pasiimti su savimi į atostogas. Integruotos baterijos užtenka kelioms valandoms dirbti be maitinimo, o – maitinamas iš lizdo – įrenginys gali veikti nepertraukiamu režimu.

  Komplekte mikrofonas

  Pridedamas vokalinis mikrofonas su stovu, todėl šis nepastebimas „Bluetooth“ garsiakalbis yra tikros scenos įrangos pakaitalas.

  Prietaiso funkcijos ir techniniai duomenys:

      Apšviestas garsiakalbis ir LED šviesos juosta, kuri skleidžia spalvotus šviesos spindulius priešais jus (ant grindų / parketo). Spalvos mirksi ir keičiasi muzikos ritmu.
      Uždedamas stovas turi mikrofono laikiklį. Stovai yra prisukami tiesiai prie garsiakalbio, kad sutaupytumėte vietos ir padidintumėte stabilumą, palyginti su tradiciniu trikoju. Stovą visada galima nuimti, tuomet garsiakalbis bus tik kvadratinis kubas.
      Viršuje sumontuotas valdymo pultas ir įėjimai, kad būtų lengva prieiti.
      Viršutinė rankena, kad būtų lengva nešiotis – garsiakalbį su pritvirtintu stovu ir mikrofonu galite lengvai nešti viena ranka.
      Bluetooth 5.0 – prijunkite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir leiskite muziką iš YouTube, Spotify ar kitų paslaugų. AUX įvestis.
      2 mikrofono įėjimai - visada galite nusipirkti antrą mikrofoną, tada du žmonės galės dainuoti vienu metu.
      Aido valdymas – mikrofono efektas – puikus karaokės efektas.
      5V nuolatinės srovės maitinimo įvestis per komplekte esantį USB kabelį, skirta įkrauti įmontuotą akumuliatorių
      Prietaisas veikia be maitinimo tinklo, su žemos įtampos akumuliatoriumi – todėl nėra elektros smūgio pavojaus! Rinkinys puikiai tinka vaikams
      Garsiakalbio matmenys (be stovo): 195 x 208 x 213 mm
      Trikojo aukštis: 35-157 cm
      Svoris: 3 kg

 • Prenumeruok

  Informacija