Išmanieji akiniai

 • Išmanieji akiniai

  Belaidžiai garso išmanieji akiniai, poliarizuoti

 • Pristatymas per 20 d.d.

  „Bluetooth Smart Glasses IP5“ vandeniui atsparūs akiniai, suderinami su „Android“ mėlyna spalva

  Šie aukštųjų technologijų „Bluetooth“ išmanieji akiniai išlaisvina abi ausis nuo ausinių, nes skleidžia puikios kokybės garsą tiesiai į vidinę ausį. Atviros ausys leidžia suprasti aplinką klausantis. Naudojantis įprastomis ausinėmis, negirdime aplinkos, o tai gali būti nepatogu ar kai kuriose situacijose net pavojinga. Elegantiška linija suteikia klasikinio stiliaus. Vienos dalies didelės nosies pagalvėlės yra patogesnės ir geriau priglunda.

  Svoris 31g, lengvas ir patogus, po ilgo nešiojimo nesukels spaudimo ir skausmo. Su 100 mAh baterija, 1 valanda įkrovimo suteikia jums 6 valandas nepertraukiamo naudojimo ir 7 dienų budėjimo režimo

  IP5 atsparumo vandeniui standartas, todėl nesijaudinsite dėl lietaus ar prakaito mankštos metu. akiniai tinka daugeliui situacijų, tokių kaip vairavimas, sportas, laisvalaikis, žvejyba, mokymasis internetu.

  „Bluetooth 50“ užtikrina greitą ir stabilų ryšį 10 metrų atstumu be kliūčių, užtikrina aukštą stereofoninio garso kokybę ir stabilų veikimą. 

  HD PC akiniai su AR danga, apsauga nuo alyvos, nuo įbrėžimų ir ultravioletinių soindulių.

  Dėl integruoto mikrofono galite  atsiliepti į skambučius, pakelti ragelį, paleisti, pristabdyti ir atlikti kitus veiksmus, atlikdami paprastą lietimo valdymą. Lengvai susiekite akinius mobiliajame telefone įvedę Bluetooth nustatymus. Suderinamas su iOS / Android įrenginiais

  Specifikacija:

  Medžiaga: PC ABS

  Dydis: 146 x 144 x 52,5 mm / 5,7 x 5,7 x 2,1 colio

  Svoris: 31g

  Bluetooth atstumas: 10 m ir daugiau

  Suderinamos platformos: ISO ir Android

  Baterijos talpa: 100 mAh

  Į paketą įeina:

  1x Bluetooth akiniai nuo saulės

  1x įkrovimo laidas

  1x audinys

 • Prenumeruok

  Informacija