Infraraudonųjų spindulių plėvelė 150 W/m²

 • Infraraudonųjų spindulių plėvelė 150 W/m²

  Plotis Kaina Pirkti
  50 cm
  Kaina 847 
  Į krepšelį  
  100 cm
  Kaina 15 
  Į krepšelį  

  Taupi bei moderni šildymo sistema

 • Kaina už bėginį metrą

  Grindinio šildymo įrengimas yra greitas bei labai paprastas su infraraudonųjų spindulių plėvele. Taupi bei moderni šildymo sistema montuojama iškart po laminatu, parketu ar vinilinėmis grindimis. Taip pat šią plėvelę galima montuoti ant medinio, betoninio bei kitų įvairių pagrindų. Šildymo valdymui reikalingas tik termostatas. Grindinio šildymo įrengimas gali būti atliktas mūsų specialistų arba sekdami mūsų pateiktas turite galimybę visus montavimo darbus atlikti ir patys.


  Infraraudonųjų spindulių plėvelės pritaikymas

  Mūsų šildymo plėvelė gali būti naudojama įvairaus tipo patalpose: privačiuose namuose, butuose, sodybose, viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, biuruose, sporto patalpose, darželiuose ir t. t. Infraraudonųjų spindulių plėvelė pilnai įšildo patalpas ir gali būti naudojama, kaip pagrindinė šildymo sistema. Jeigu savo būste jau turite pagrindinę šildymo sistemą, tokiu atveju plėvelę galite naudoti kaip papildomą šildymo būdą. Pagrindinei šildymo sistemai galite naudoti 150W/m² galingumo plėvelę arba 220/m² galingumo plėvelę. A ir aukštesnės energetinio naudingumo klasės namams arba papildomam šildymo būdui galite naudoti 80W/m² galingumo plėvelę.


  Anglies pluošto šildymo plėvelės montavimui reikalingos prekės

  Termostatas (tinkami visi);
  Laidai 2 x 1,5 mm2 skirti šildymo plėvelės juostoms tarpusavyje sujungti;
  Gnybtai - įstatomi į anglies pluošto šildymo plėvelę;
  Specialios replės gnybtų užspaudimui. Dėmesio! Nepilnai suspaudus gnybtus su tam nepritaikytomis replėmis gali atsirasti kibirkščiavimas.
  Butilo izoliacinė juosta - skirta gnybtams bei laidams izoliuoti.
  Paklotas Expert Matt - tinkamą šilumos pralaidumo koeficientą turintis paklotas sulaikys šilumą nuo bereikalingo betoninio ar medinio pagrindo šildymo. Taip sumažinsite šildymo sistemos suvartojamas sąnaudas.


  Infraraudonųjų spindulių plėvelės sąnaudos

  Infraraudonųjų spindulių plėvelė neveikia pastoviai. Šios plėvelės valdymui yra naudojami mechaniniai arba išmanūs termostatai, kuriuose Jūs nustatote kokia turi būti kambario temperatūra. Termoreguliatorius šildymo sistemą įjungia tada, kai temperatūra nukrenta žemiau nustatyos ribos. Kadangi mūsų siūloma plėvelė turi labai mažai šaltų zonų bei yra montuojama iškart po grindų danga, todėl ji yra taupesnė už visas kitas elektrinio grindinio šildymo sistemas iki 60%. Naudodami modernius bei programuojamus termostatus yra sutaupoma dar apie 10% mėnesinių elektros išlaidų. Nuo šildymo sistemos įjungimo grindų danga pasidaro šilta jau vos per kelioliką minučių.

  Ši šildymo sistema gali būti tiesiogiai kombinuojama su atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Plėvelei nereikalingi įvairūs profilaktiniai darbai, todėl bėgant metams neturėsite jokių papildomų išlaidų ar gedimų.


  Sertifikavimas

  Infraraudonųjų spindulių plėvelė turi visus sertifikatus reikalingus Europos Sąjungoje: CE, MERITZ, ISO 9001, ISO 14001 ROHS PCT. Todėl mes galime garantuoti už savo prekių aukštą kokybę.

 • Prenumeruok

  Informacija