Elektrinis grindų šildymo kilimėlis

 • Elektrinis grindų šildymo kilimėlis

  9 m2 1350W

 • Elektrinis grindų šildymo kilimėlis

  Elektrinis grindų šildymo kilimėlis pasižymi patikimumą ir efektyvumą užtikrinančiomis savybėmis. 150 W/m2 galios kilimėlis puikiai tinka ne tik patalpose, kuriose numatomas kaip pagrindinis šilumos šaltinis, bet ir suteikti malonų šiltų grindų pojūtį.

  Elektrinis grindų šildymo kilimėlis turi lipnų anglies pluošto tvirtinimo tinklelį su dvilaidžiu bei itin tvirtu kabeliu. Kilimėlio storis yra 4,0 mm, tad jį galima pritaikyti renovuojamose patalpose, kuriose svarbu neiškelti grindų, o šildymo elementas padengtas tvirtu, korozijai atspariu, inertišku fluorintu etileno propilenu. Devinera kilimėliai gali būti įvairaus dydžio. Įsigyjant Devinera elektrinį kilimėlį nebereikės pirkti papildomų priedų, reikalingų instaliacijai: jungčių, laidų ar lipnių juostų, nes visa tai jau yra sukomplektuota. Kilimėlio valdymui reikalingas tik termostatas, kurį galite išsirinkti šioje produktų kategorijoje: Termostatai.


  Montavimas

  Elektrinis grindų šildymo kilimėlis yra montuojamas ant betoninio pagrindo, OSB plokščių ar įvairių kitų dangų. Kilimėlis yra ištiesiamas per neužstatytą korpusiniais baldais grindų plotą. Nuo tinklelio apačioje esančios dvipusės lipnios juostos yra nuimamas apsauginis sluoksnis. Lengvais rankų paspaudimais kilimėlis prispaudžiamas prie pagrindo, o po to užpilamas išlyginamuoju mišiniu arba iškart užtepamas plytelių klijais. Šildymo kilimėlis tinkamas naudoti po visų tipų grindų dangomis: laminatu, parketu, vinilinėmis grindimis, plytelėmis ir kt.


  Kombinavimas

  Šildymo kilimėlis gali būti kombinuoto šildymo dalimi, t.y. naudojamas kartu su vandeniniu grindų šildymu. Norint turėti šiltas grindis vonios kambaryje, virtuvėje ir panašiose patalpose ne šildymo sezono metu, naudojamas tik elektrinis grindų šildymas. Tokiu būdu nereikia įjungti katilo ar kito šilumos šaltinio tik dėl kelių patalpų.
  Techninis aprašymas
  Įtampa: 230 V
  Galia: 150 W/m2
  Šildymo elemento storis: 3,6 mm
  Kabelis: Dvigubas laidininkas
  Laidininko izoliacija: FEP
  Kilimėlio plotis: 100 cm
  Apsauga nuo patekimo: IP67
  Pajungimo laidas: 2,5 m
  Garantija: 25 metai

 • Prenumeruok

  Informacija