Aukšto slėgio plovimo Įrenginys

 • Aukšto slėgio plovimo Įrenginys

  Akumuliatorinis aukšto slėgio plovimo įrenginys.

 • Pristatymas per 2 d.d.

  Slėginis ploviklis, belaidis
  2Ah, 21 V baterija

  EFEKTYVUS IR PAPRASTAS VALYMAS:

  ✅ Slėginė plovimo mašina puikiai tinka automobiliams, dviračiams, karučiams plauti, grindinio akmenims valyti, pastatų fasadams ar vejai laistyti.

  Geriausią efektą ir didžiausią vandens slėgį galima gauti prijungus jį prie vandens iš vandentiekio tinklo. Naudojant pridedamą žarną su filtru ir kartu siurbiant vandenį iš, pvz., kibiro, išėjimo slėgis bus mažesnis.

  VISADA PO ranka, PATOGU IR UNIVERSALUS

  ✅ Akumuliatoriaus dėka jums nereikės jaudintis dėl prieigos prie elektros lizdo. Galite lengvai pašalinti nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų.

  Išbandėme jį ant pavėsinės laiptelių, padengtų nuosėdomis, ir jis gerai veikia mažuose plotuose, visa terasa užtruks daugiau laiko.

  ✅ Valymas tampa greitesnis ir efektyvesnis, todėl sutaupysite laiko ir pastangų. Dėl nukreiptos vandens srovės su slėgiu, nukreiptu į konkretų paviršių jis sutaupo daug vandens.

  Į automobilio, dviračio gaubtą ar langą atsitrenkusių vabzdžių likučius, purvinus batus nuplauti užtrunka šiek tiek laiko. Tačiau labiausiai vertiname tai, kad kai norime atlikti smulkų valymą, nereikia rūpintis laidų išvyniojimu, sujungimu, suvyniojimu ir pan.


  ✅ Pagaminta iš kietų medžiagų, atsparių mechaniniams pažeidimams, atmosferos veiksniams ir cheminėms medžiagoms, įrenginį galėsite naudoti ilgus metus.

  ✅ Į komplektą įeina įvairūs priedai, kurie padidina funkcionalumą.

  ✅ 2 antgaliai leidžia dirbti esant aukštam slėgiui prie siauros srovės ar vėduoklės formos dušo.

  ✅ Ploviklio talpykla – pridėjus bet kokios valymo priemonės, efektyviau pašalinsite įsisenėjusius nešvarumus

  Rinkinyje yra:

       Baterija
       Įkroviklis
       1/4" greitoji jungtis
       įleidimo žarna 5 m
       antgalis 0°, antgalis 40°
       filtras
       ploviklio talpykla
       lagaminas
       Instrukcija

  SPECIFIKACIJA:

       Medžiaga: ABS plastikas; varis, nerūdijantis plienas
       Įtampa: 21V ličio jonų baterija
       Baterijos talpa: 2000 mAh
       Maksimali galia 800W
       Vandens srautas: 4l/min
       Diapazonas: apie 5 metrai
       Žarna: 5m
       svoris: apie 1,20 kg

  Gamintojas nurodo slėgį 22 barai, mūsų bandymai parodė, kad tai labai priklauso nuo mūsų naudojamo vandens šaltinio, ar tai būtų slėginis vanduo iš vandentiekio tinklo ar iš kito šaltinio kaip kibiras, statinė ir pan. Taip pat įtakos turi žarnos ilgis ir akumuliatoriaus įkrova. Mūsų nuomone, prietaisas puikiai atlieka savo užduotis. Dažams nuo tvorų šalinti, dešimtmečių senumo nuosėdoms ant sienų, samanoms ir kitoms labai varginančioms nuosėdoms valyti rekomenduojame rinktis galingesnį įrenginį.

 • Prenumeruok

  Informacija